0312 395 68 60

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » BALIKESIR-TERCUME-BUROSU

Balıkesir Tercüme Bürosu

Balıkesir Tercüme Bürosu

BALIKESİR  KOÇER TERCÜME BÜROSU
 
Balıkesir KOÇER tercüme bürosu 2009 yılı başından bu yana ve bu alanda yılların deneyimine sahip profesyonel tercümanlar tarafından kurulmuştur. Kısa süre içerisinde kurduğumuz deneyimli tercümanlardan oluşan büromuz neredeyse her alanda sözlü ve çeviri hizmeti verme imkanına sahiptir. Balıkesir KOÇER tercüme bürosu denilince iş deneyimine sahip deneyimli tercüman kadrosundan oluşan bir büro gelir.

 Güvenilir tercüme hizmeti almak isteyen kişi ve kurumların güvenle başvurduğu bir dil merkezidir. Uzmanlık isteyen çeviri, rapor ve yazılarınızda hata oranı en aza indirmek için uzman tercümanlar ve çevirmenler tarafından çevrilip tabi kontrolünden geçer. İş yerimizin ihtiyaç duyabileceği noter yeminli, kaymakamlık onaylı , her türlü yazılı ve sözlü tercüme hizmetini profesyonel çalışma doğrultusunda güvenli ve hızlı bir biçimde sağlayabiliriz. Böylece İş planlamanıza önem veriyoruz. Planlamanızda sorun yaşamamanız için dosyalarınızı zamanında teslim ediyoruz. Kalitenin sizi temsil ettiğini biliyoruz. Bu yüzden çevirilerinizin uzman editörlerce kontrol edilmesini sağlıyor ve noter onayına sunuyoruz.Balıkesir KOÇER tercüme büromuz da tüm dünya dillerde tercüman ve çevirmenlerimiz mevcuttur. İş teslimi  ve tercüme yapılması gereken evraklarınızı büroya göndermeniz durumunda istediğiniz dilde çeviri ve istenilen tarihte teslim ediyoruz. 

Balıkesir bölgesinde, ilçelerinde ve tüm semtlerinde tercümanlarımız kendi bünyemizde olmasından dolayı günün her saatinde sizlere tercüman ve çevirmen ihtiyacınız olması durumunda tercümanlık ve çevirmenlik hizmeti verebilmektedir.
Balıkesir’da Her türlü hukuki, tıbbi, teknik, ticari,  noter yeminli tercüme,  simultane, sözlü,  rehberlik, refakat hizmetini uzun bir süredir müşterilerimize profesyonel anlamda garantili olarak sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize Balıkesir bölgesinde ve tüm ilçelerinde daha iyi hizmet verebilmek adına Balıkesir’da faaliyet gösteren tercümanlarımızla ofisimizde tam zamanlı talepleriniz için hazır bulunmaktayız. Balıkesir’da bir çok tercüme bürosu çeviri hizmeti vermekte olup, tercümesini yaptırmak istediğiniz veya türkçe’ye çevirisini yaptırmak istediğiniz dökümanları, belgeleri göndereceğiniz çevirisi ofisinin referansları ve tercüman kadrosunun güvenirliliği öz geçmişleri ve çevirisini yapacağı alanlarda yetkinliğinin önemli olduğunu hatırlatırız. Bu sebeble Balıkesir’da sizlere güvenilir tercüme hizmeti ve çeviri kalitesinden ödün vermeyen profesyönel tercümanlarımızla tüm projeli işlerinize teklif vermeye hazırız.
 
BALIKESİR KOÇER  TERCÜME  BÜROSUNUN SUNDUĞU OLANAKLAR
 
* Takip edilmesi gün geçtikçe daha karmaşık hale gelen e-mail trafiğini hafifletmiş, hatta tercüman tarafında sıfıra indirmiş oluyoruz.
* Taşınabilir bellek, sabit disk, kağıt belge.. fiziksel gereksinimlere ihtiyaç kalmazken aynı zamanda tüm belgelere internet erişimi olan her yerden ve her cihazdan ulaşım imkanı da sağlıyoruz.
* Karakter sayımı uyuşmazlıklarının önüne geçiyoruz.
* Önceden hesaplanabilir  ugun maliyet hesabı sunuyoruz.
* Tercümesi yapılmış dosya teslimatını kolaylaştırıyoruz.
* Eki bulunan e-maillerin bazı durumlarda ulaştırılamama engelini aşıyoruz.
* Olası düzeltme talepleri için, hem kurumsal taraf için hem de tercümanlarımız için düzeltme
işlemini kolaylaştırıcı takip altyapı sunuyoruz.
 
NEDEN BALIKESİR KOÇER  TERCÜME BÜROSU?
 
• 35 yılı aşkın tecrübe
 
• Güçlü referanslar
 
• Alanlarında uzman mütercim tercüman kadrosu
 
• Maliyet etkin çözüm önerileri
 
• Deneyimli ve yenilikçi idari kadro
 
• Sürekli ve eşzamanlı tercüman ve personel eğitimleri
 
• Online tercüme hizmeti
 
• Çapraz tercüme kontrolü
 
• Kurumsal şirketlere özel fiyatlar
 
• Tercüme editörleri denetimi
 
• Kusursuz proje yönetimi
 
• Gizlilik Sözleşmesi
 
• Süresiz arşiv hizmeti
 
• Ücretsiz Noter, kaymakamlık hizmetleri
 
• Ücretsiz kargo hizmeti Müşteri bilgilendirme servisi..,
 
BALIKESİR İLİNİN HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELERİ
Altıeylül  Ayvalık    Balya  Bandırma  Bigadiç Burhaniye Dursunbey Edremit Erdek
Gömeç Gönen Havran İvrindi Karesi Kepsut Manyas Marmara Savaştepe Sındırgı
Susurluk

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

KOCER TERCüME

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN