0312 395 68 60

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » BITLIS-TERCUME-BUROSU

Bitlis Tercüme Bürosu

Bitlis Tercüme Bürosu

BİTLİS KOÇER TERCÜME BÜROSU
 
Bitlis KOÇER tercüme bürosu 2013 yılı başından bu yana ve bu alanda yılların deneyimine sahip profesyonel tercümanlar tarafından kurulmuştur. Kısa süre içerisinde kurduğumuz deneyimli tercümanlardan oluşan büromuz neredeyse her alanda sözlü ve çeviri hizmeti verme imkanına sahiptir. Bitlis KOÇER tercüme bürosu denilince iş deneyimine sahip deneyimli tercüman kadrosundan oluşan bir büro gelir.

 Güvenilir tercüme hizmeti almak isteyen kişi ve kurumların güvenle başvurduğu bir dil merkezidir. Uzmanlık isteyen çeviri,rapor ve yazılarınızda hata oranı en aza indirmek için uzman tercümanlar ve çevirmenler tarafından çevrilip tabi kontrolünden geçer.İş yerimizin ihtiyaç duyabileceği noter yeminli, kaymakamlık onaylı , her türlü yazılı ve sözlü tercüme hizmetini profesyonel çalışma doğrultusunda güvenli ve hızlı bir biçimde sağlayabiliriz.Böylece İş planlamanıza önem veriyoruz. Planlamanızda sorun yaşamamanız için dosyalarınızı zamanında teslim ediyoruz. Kalitenin sizi temsil ettiğini biliyoruz. Bu yüzden çevirilerinizin uzman editörlerce kontrol edilmesini sağlıyor ve noter onayına sunuyoruz.Bitlis KOÇER tercüme büromuz da tüm dünya dillerde tercüman ve çevirmenlerimiz mevcuttur. İş teslimi  ve tercüme yapılması gereken evraklarınızı büroya göndermeniz durumunda istediğiniz dilde çeviri ve istenilen tarihte teslim ediyoruz. 
Bitlis bölgesinde, ilçelerinde ve tüm semtlerinde tercümanlarımız kendi bünyemizde olmasından dolayı günün her saatinde sizlere tercüman ve çevirmen  ihtiyacınız olması durumunda tercümanlık ve çevirmenlik hizmeti verebilmektedir.
Bitlis’de Her türlü hukuki, tıbbi, teknik, ticari,  noter yeminli tercüme,  simultane, sözlü,  rehberlik, refakat hizmetini uzun bir süredir müşterilerimize profesyonel anlamda garantili olarak sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize Bitlis bölgesinde ve tüm ilçelerinde daha iyi hizmet verebilmek adına Bitlis’de faaliyet gösteren tercümanlarımızla ofisimizde tam zamanlı talepleriniz için hazır bulunmaktayız. Bitlis’de bir çok tercüme bürosu çeviri hizmeti vermekte olup, tercümesini yaptırmak istediğiniz veya türkçe’ye çevirisini yaptırmak istediğiniz dökümanları, belgeleri göndereceğiniz çevirisi ofisinin referansları ve tercüman kadrosunun güvenirliliği öz geçmişleri ve çevirisini yapacağı alanlarda yetkinliğinin önemli olduğunu hatırlatırız. Bu sebeble Bitlis’da sizlere güvenilir tercüme hizmeti ve çeviri kalitesinden ödün vermeyen profesyönel tercümanlarımızla tüm projeli işlerinize teklif vermeye hazırız.
 
BİTLİS KOÇER  TERCÜME  BÜROSUNUN SUNDUĞU OLANAKLAR
 

* Takip edilmesi gün geçtikçe daha karmaşık hale gelen e-mail trafiğini hafifletmiş, hatta tercüman tarafında sıfıra indirmiş oluyoruz.
* Taşınabilir bellek, sabit disk, kağıt belge.. fiziksel gereksinimlere ihtiyaç kalmazken aynı zamanda tüm belgelere internet erişimi olan her yerden ve her cihazdan ulaşım imkanı da sağlıyoruz.
* Karakter sayımı uyuşmazlıklarının önüne geçiyoruz.
* Önceden hesaplanabilir  ugun maliyet hesabı sunuyoruz.
* Tercümesi yapılmış dosya teslimatını kolaylaştırıyoruz.
* Eki bulunan e-maillerin bazı durumlarda ulaştırılamama engelini aşıyoruz.
* Olası düzeltme talepleri için, hem kurumsal taraf için hem de tercümanlarımız için düzeltme
işlemini kolaylaştırıcı takip altyapı sunuyoruz.
 
NEDEN BİTLİS  KOÇER TERCÜME BÜROSU?
 
• 35 yılı aşkın tecrübe
 
• Güçlü referanslar
 
• Alanlarında uzman mütercim tercüman kadrosu
 
• Maliyet etkin çözüm önerileri
 
• Deneyimli ve yenilikçi idari kadro
 
• Sürekli ve eşzamanlı tercüman ve personel eğitimleri
 
• Online tercüme hizmeti
 
• Çapraz tercüme kontrolü
 
• Kurumsal şirketlere özel fiyatlar
 
• Tercüme editörleri denetimi
 
• Kusursuz proje yönetimi
 
• Gizlilik Sözleşmesi
 
• Süresiz arşiv hizmeti
 
• Ücretsiz Noter, kaymakamlık hizmetleri
 
• Ücretsiz kargo hizmeti Müşteri bilgilendirme servisi..,
 
 
BİTLİS İLİNİN HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELERİ
Adilcevaz Ahlat Güroymak  Hizan Merkez Mutki  Tatvan
 

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

KOCER TERCüME

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN