0312 395 68 60

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » EVLILIK-EVRAKLARI-TERCUMESI

Tercüme Detay

|Evlilik Evrakları Tercümesi|


Evlilik Evrakları Tercümesi
Evlendirme belgeleri çevirisi yapan Koçer tercüme büromuz evlilik evraklarıyla da ilgili de tercüme hizmeti sağlıyor. Nikâhlara yeminli tercüman ihtiyacınız için ve her türlü tercüme desteği için bize ulaşabilirsiniz. Nikâh tarihini almış bulunmakta olmanın akabinde hemen sonra tercüme büromuzla iletişim kurmanız durumunda yabancı uyruklu kişilerle yapacağınız evliliklerde tercüman desteği veriyoruz. Yeminli tercüme büromuz ayrıca evli çiftlerin ihtiyaçları doğrultusunda tercüme hizmeti de veriyor. Evlilik cüzdanının Türkçeden diline tercümesini yurt dışında bazı kurumlar istemekte veya Yurt dışında yapmış olduğunuz evliliklerdeki olan evlilik cüzdanınızın Türkçeye tercümesi istenmektedir. Bu bakımdan evlilik cüzdanı tercüme hizmeti de sağlamaktayız.

Evlilik Cüzdanı Çevirisi - Nikâha Yeminli Tercüman;
Farklı dillerde konuşan yabancı vatandaşlarla yapılacak evlilikler için gerekli evrakların tercümesi ve başvuru aşamasının takip prosedürleri evlilik evrak belgeleri tercümesi yapan tercümanlarla yapılmaktadır.
Evlilik İçin Belge Tercümeleri ve Evlilik Çevirileri;
Evlilik evrakları tercüme,  evlilik evrakları çeviri,  nikâha yeminli tercüman,  evlilik için yeminli çevirmen,  Türkçe evlilik evrakı tercüme,  evlilik cüzdanı tercüme,  Türkçe yeminli evrak çeviri,  evlilik için bekârlık belgesi çeviri,  evlilik için pasaport çeviri,  nikâh için çevirmen
Koçer çeviri ofisiyle irtibat kurmanızı durumunda ihtiyacın olan dilde tercüman sağlanacaktır.
Evlilik cüzdanı Çevirisi
Evlilik Cüzdanı
Evlilik cüzdanı göçmenlik başvurusu, sosyal yardım talepleri, ortak banka hesapları, eşin hayat sigortasından hak iddia edilmesi gibi sadece birkaçını sayabildiğimiz konularda kullanılabilir. Önemli bir yasal statünün kanıtı olduğu için evlilik belgeleri açık, tam ve eksiksiz bir şekilde tercüme edilmelidir.

Ayrıca vize alım işlemleri sırasında evliyseniz bulundurmanız gereken belgelerden biridir.  Bunu bazı ülkeler şart koşarken bazı ülkelerde istememektedir. Green Card kazandıysanız Amerikan Elçiliği ya da Konsolosluğu Evlilik Cüzdanınızın çevirisini noter tasdiksiz Yeminli Tercüman kaşeli olarak talep etmektedir. Eğer sizinde evlilik cüzdanınızın başta İngilizce olmak üzere diğer tüm ticari dillere çevirisi lazımsa lütfen bizden bu konuda fiyat alınız. Türkiye’nin ya da Dünyanın her yerine kargo ile çevirilerinizi ulaştırıyoruz.
 

KOCER TERCüME

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN