0312 395 68 60

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » MENSE-SAHADETNAMESI-TERCUMESI

Tercüme Detay

|​Menşe şahadetnamesi tercümesi|


Menşe şahadetnamesi tercümesi
Menşe şahadetnamesi tercümesi alanında ve konularının içeriklerine göre tüm alanlarda menşe şahadetnamesi belgelerinizin tercümelerini yaptırmak için bizi tercih edebilirsiniz. Uluslararası ticaret iş birliğine konu olan ürünlerin kimliğini belirlemek amacıyla kullanılan belgeye menşe şahadetnamesi adı verilmektedir. Genellikle birbirine benzer kuralları bulunan Dünya Ticaret Örgütü üyesi ülkeler, uygulanan vergi indirimi ya da ithalat sınırlaması gibi nedenlerle ithal edilen ürünlerin hangi ülke menşeli olduğunu bilmek isterler. İthalat işlemlerinde ürünlerin menşei önem kazanmaktadır. Ticaret ve ödeme anlaşması yapılan ülkelere sevk edilecek ürünler için menşe şahadetnamesi düzenlenmesi bu anlaşmalar gereğince de zorunludur. Dış ticaret işlemleri söz konusu olduğunda diğer belgeler gibi menşe şahadetnamesinin de tercüme edilmesi gerekmektedir. Malı gönderen, alıcı, teslim şekli, mala ilişkin özelliklerin yer aldığı belgelerin tercümesi büyük dikkat ve özen gerektirmektedir. Koçer Tercüme Bürosu olarak tüm dünya dillerinde ve tekniklerinde tercüme deneyimine sahip tam zamanlı çalışan tercümanlarımızla, menşe şahadetnamesi çevirisi konusunda da üstün tercüme kalitesi ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Koçer Çeviri Ofisi, 70 ülke ile işbirliği içerisinde çalışan ve müşterilerinin işlemlerini hızlandırmak ve kolaylaştırmak için teknolojinin tüm imkânlarından yararlanan bir firma olarak rakipleri arasından sıyrılmakta ve menşe şahadetnamesi tercümesi konusunda da firmaların ilk tercihi haline gelmektedir. Acil tercüme ihtiyaçlarına çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmek, tüm işlerinde gizlilik ve güvenlik garantisiyle hareket etmek, firmamızın çalışma prensiplerinin başında gelmektedir. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz Koçer Tercüme, gerektiğinde tercüme edilen belgelerin ücretsiz kargo ile gönderimini de sağlamaktadır.
Aradaki özel anlaşmalara istinaden A.TR, EUR.1 ve Form A düzenlenen ülkeler dışında kalan ve aramızda ticaret ve ödeme anlaşması bulunan ülkelere sevk edilecek eşya için, bu anlaşmalar gereğince Menşe Şahadetnamesi zorunlu olarak aranmaktadır. Ayrıca, kendileri özel birer menşe ispat belgesi olmalarına karşın, A.TR ve EUR.1 Sertifikalarının yanında ithalatçı firmalar tarafından Menşe Şahadetnamesi talep edilebilir.

Koçer tercüme bürosu olarak 232 dilde yeminli ve noter onaylı Menşe Şahadatnamesi Çevirisi için sizlere doğru, kaliteli profesyonel tercüme hizmetini ve en uygun hız da teslim edebiliriz.
 
 

KOCER TERCüME

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN