0312 395 68 60

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » PASAPORT-TERCUMESI

Tercüme Detay

|​Pasaport Tercümesi|


Pasaport Tercümesi
Farklı ülkelerin dillerinde olan pasaportlarınız deneyimli tercümanlarımız tarafından Türkçe diline veya diğer dillerden Türkçe diline tercümesi yapılır ve talep etmeniz durumunda Türkçe pasaport tercümesinin yeminli noter onayı işlemleri büromuzca yaptırılır.
Pasaport tercümesi, noter yeminli tercüman tarafından yapılmalı ve yeminli çevirmenin bağlı olduğu tercüme bürosu tarafından onaylanmalıdır. Bu şekilde hazırlanan ve onaylanan pasaport çeviri belgesi, resmi kurum ve kuruluşlarda geçerli olur.
Pasaportlarınızın seyahat edeceğiniz ülkede diline tercümesi istenebilir. İşte bu durumda, pasaportun veya ilgili evrakların tercüme edilmesi işidir. Yurtdışında yaşayan yabancı ülke vatandaşı ile yapılan evlilik işlemleri için pasaportların Türkçe’ye tercümesi ve noter onayının yapılması gerekmektedir. Bütün bu çalışmalar sizin veya eşinizin vize işlemlerinde sürekli destek ve konsolosluk işlemlerinizde kolaylık sağlar.

Farklı dillerde tercümesi yapılacak olan pasaportlar ve diğer belgelerin çevirileri;  yeminli tercümanlar tarafından yapılır ve tercüme bürosu tarafından da onaylanır.

Noter Tasdikli Pasaport Tercümesi: Noter tasdiyi gerektiren dilinde pasaport tercümeleriniz anlaşmalı olduğumuz Noterlik tarafından tasdik edilmektedir.

Pasaport Tercümesi Fiyatları:
Güncel pasaport tercümesi fiyatını öğrenmek için tercüme büromuzla iletişime geçiniz.  Diğer dillerde pasaport çeviri tercüme fiyatları tercümesi yapılacak olan ülkenin kullandığı dile göre değişiklik göstermektedir.
Ayrıca yabancı vatandaşların Türkiye'de çalışacağı kurumlar tarafından da bazı Büyükelçilikler tarafından da Pasaportlarının tercümesi istenebilir.

Farklı dünya ülkelerindeki pasaportunuzu ofisimize getirmeden mail veya kargo yoluyla kopyasını yollayarak da tercüme talebinde de bulunabilirsiniz. Yeminli tercümanlarımız pasaportun tercümesini yaptıktan sonra tercüme büromuzdaki görevli personellerimiz noter tasdik aşamasını da takip ederek size en hızlı ve sorunsuz olarak pasaport tercümenizin çeviri işleminden sonra onay işlemlerinizi de eksiksiz bir şekilde tamamlayıp gönderir.
Koçer çeviri bürosu pasaport tercümesi hususunda tüm dillerde ve tüm bölgelerde hizmet vermektedir.

KOCER TERCüME

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN