0312 395 68 60

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » REHBERLIK-HIZMETI

Tercüme Detay

|Rehberlik Hizmeti|


Rehberlik Hizmeti
Rehbere ihtiyaç duyduğunuz her alanda alanında uzman bölgesel hizmet verebilecek alan dilinde kendisini geliştirmiş ihtisas mezunu ve diline kültürel anlamda hâkim olan rehber tercümanlarımız mevcut olup zaman, yer kısıtlaması olmaksızın rehber havuzumuzdan faydalanabilirsiniz.
Türkiye’nin her yerinde grup gezilerinde 1618 sayılı yasa gereği kokartlı profesyonel bilen turist rehberi bulundurulması zorunludur. Profesyonel Turist rehberi adayları üniversitelerin turizm rehberliği bölümünde veya bakanlığın açtığı kursta gerekli eğitimi aldıktan sonra başarılı olmaları durumunda kokartlarını bakanlıktan alıp rehberlik iş hayatına başlayabilirler. Bölgesel veya ülke bazında olmak üzere 2 tür rehber vardır. Ayrıca gezilen alan ve o alanın hangi dilde bilgi verdiği hakkında daha iyi ve güvenilir bilgi edinmek için rehber alınması önerilir.
Bilen Rehber Seyahat Danışmanınız Olalım
Uzun yıllardan beri tercüme ve turizm sektöründe çalışan rehber, tercüman ekibimiz tecrübe ve bağlantılarıyla size Türkiye’nin her yerinde rehberlik hizmeti sağlayabilmektedir.  Koçer çeviri bürosu olarak alanında uzman rehberler ile yerli ve yabancı konuklara, kent içi ve kent çevresi turlar düzenlemekteyiz ve müşterilerimize sadece rehberlik hizmeti sunuyoruz.
Siz sadece nasıl bir gezi düşündüğünüzü bize iletin, biz kişiye veya gruba özel profesyonel rehberlik hizmetlerimiz ile programınızda yanınızda olalım.
Rehberlik Hizmet Alanları;
Gideceğiniz Ülkede Rehber,  Rehber Refakati,  Rehberler, Türkiye’de farklı şehirlerde Rehberler
 

KOCER TERCüME

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN