0312 395 68 60

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » REKLAM-TERCUMESI

Tercüme Detay

|Reklam Tercümesi|


Reklam Tercümesi
Reklamın hayatımızda globalleşen ve büyüyen dünyamızda ne kadar çok önemli bir husus olduğu herkes tarafından bilinmekte. Onun için siz değerli müşterilerimizin yapacağı her bir reklam tercümesi, şirketiniz adına ne kadar hayati bir önem taşıdığını unutmayınız. Ama özellikle reklam çevirilerinizde dikkat etmeniz gereken sizin ve firmanızın değerini arttıracağı veya azaltacağı bir gerçektir. Çünkü çevirisi yapılmış olan reklamın tercümesi şayet sizin vermek istediğiniz reklam mesajını karşı tarafa iyi bir şekilde aktarmıyorsa, bu tercümesi yapılmış reklamınızın kalitesini azaltacaktır.
Reklam metni,  reklam broşürü,  sunum çalışmaları,  reklam kataloğu,  reklam filmi deşifresi,  reklam CD’si,  DVD’si alt yazıları,  gazetelerdeki reklam,  ilanlar ve benzeri konularda verdiğimiz reklam tercüme hizmetimizdir.
İhtiyaç duyulması halinde reklam,  grafik çalışmaları konularında hizmet vermekteyiz.  Kitap katalog ve broşürlerin sayfa yapısını koruyacak şekilde tercümeleri yerleştirme işlemleri, Türkçe dilinden diline veya dilinden Türkçe’ye tercüme yapılmasını istediğiniz,  resimli,  şekilli,  kitap katalog ve broşürleriniz, orijinal sayfadan tarayarak veya bize ulaştıracağınız orijinal dosya kayıtlarından, bire bir tercümesi yapılarak word, pdf formatında kaydedilerek sizlere sunulur.
Yabancı dillerden çevrilmiş veya diğer dillerden Türkçe’ye Kitap katalog veya broşürleriniz, hedeflenen dile çevrilmesinin akabinde matbaada basılmasını istiyorsanız, yerelleştirme ve grafik işlemleri konusunda ayrıca hizmet vermekteyiz.
Reklam çevirisi birçok diğer çeviri metinlerinin aksine özellikle reklam çeviri konusunda uzman tercümanlar tarafından yapılmalıdır.  veya Türkçe tercümesi istenilen reklam içeriği; duygu, anlam, ifade ve kullanımı kusursuz bir şekilde çevrilen hedef dile yansıtıla bilinmelidir. Farklı dillerden Türkçe'ye ya da Türkçe’den farklı dillere çevrilecek ilan çevirisi, alt yazı çevirisi, slogan veya fikri; uzman reklam çevirme kadromuz tarafından özen ile ele alınır.  Reklamcılık Çevirileri alanında uzman nitelikli tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz.

 Matbaa Tercümeleri Çevirileri
 Reklam Metni
 Altyazı
 Dergi Tercümesi
 Haber Metni
 Gazete Makalesi
 Kartvizit
 Broşür Tercümesi Çevirisi
 Sunum
 Ürün Etiket
 Kitapçık
 CD, VCD, DVD
 Yazılım Tercümesi Çevirisi
 Makale Tercümesi - Makale çevirisi
 Katalog Tercümesi Çevirisi
 Kitap Tercümesi - Kitap çevirisi

Reklam çalışmaları firma profilinizin bilinirlik değeri, prestiji ve kişilerin gözündeki reklam değeri açısından son derece önemlidir. Ne yazık ki birçok firma uluslararası kulvarda yapılan reklam metinleri hataları nedeniyle hem prestij, hem de iş kaybına uğramaktadır. Reklam metinleri çevirisi bu bağlamda ele aldığınızda firmanızın konuşulan ülkelerdeki firma değerini belirleyecek nitelikler olarak karşınıza çıkmaktadır.  Reklam metni çevirisi yapılırken reklam yöntem sistemi,  reklamınızı duyurmak istediğiniz kitle, sektörünüzle ilgili terimler, sunulacak ürün veya hizmet kalitesi başta olmak üzere birçok önemli etken göz önünde bulundurulmalıdır. Her ne kadar bu etkenlerin büyük bir çoğunluğu reklam hizmeti almakta olduğunuz şirketler tarafından göz önünde bulundurulsa da, hitap edilecek kitlenin dil kullanımı ve iletişim alışkanlıkları gibi konularda önemli, dikkatli bir tecrübe gerekmektedir. Bu aşamada devreye girerek reklamınızın ve firmanızın hedeflerine yönelik en sağlıklı reklam çevirisinin yapılabilmesi adına hizmetlerimizle sizlerin yanında yer almaktayız.  Yapılacak reklam çalışmalarınızın belirlediğiniz amaca ulaşabilmesi adına reklam metinleri çevirisi son derece dikkatli bir şekilde hazırlanmalı ve kontrolleri özenle yapıldıktan sonra tercümanlar tarafından kontrolleri sağlanmalıdır.

 

KOCER TERCüME

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN