0312 395 68 60

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » TEKNIK-SARTNAME-TERCUMESI

Tercüme Detay

|Teknik Şartname Tercümesi|


Teknik Şartname Tercümesi
Teknik şartname; ortaya konulacak veya üretilecek bir mahsulün veya ürünün mekanik olan, fiziksel durumu, estetik ve kimyasal kriterlerini taşıyabilen dosya veya dokümanlara teknik şartname denir. Bu dosya veya dokümanların Türkçe’den farklı dillere çeviri işlemi ise teknik şartname tercümesi veya teknik şartname çevirisi olarak da kullanılabilir.
Teknik Şartname Çevirisi
Türkçe Teknik şartnamelerin çevirilerinde tanımlamalar gerçek olarak ortaya konulmalı nitelikler ölçülebilir, anlaşılır ve net olmalıdır.

İdari Şartname Tercüme
İsminden de anlaşılacağı gibi idarelerin, kamu kuruluşlarının satın alma, satma işlemi, ihale, kiraya verme gibi işlemi olan faaliyetleri düzenleme ihtiyacı olması amacıyla öngördükleri koşulları işin özel veya teknik koşullarını ayrıntılarını gösteren evraklara idari şartname denir. Bunların tercümesi de idari şartname çevirileri olarak adlandırılır.
İdari Teknik Şartnameler İçin Arama Etiketleri;
Teknik şartname tercüme,  teknik şartname çeviri,  teknik şartname çevirisi,  teknik şartname tercümesi,  yeminli şartname tercüme,  idari şartname çeviri,  Türkçe şartname tercüme, Türkçe şartname çeviri

KOCER TERCüME

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN