0312 395 68 60

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » TEMINAT-MEKTUBU-TERCUMESI

Tercüme Detay

|Teminat Mektubu Tercümesi|


Teminat Mektubu Tercümesi
Teminat Mektubu Tercümesi Hukuk alanındaki çeviriler içerisinde teminat mektubu çevirisinin en zor ve en zahmetli alanlarındandır. Teminat mektubunun Türkçe tercümelerinde yapılacak yanlışlık şahısların ve şirketlerin finansal zararlara uğramalarına, imaj kaybı yitirmelerine ve bununla birlikte hukuki yaptırımlarla karşı karşıya kalmalarına neden olabilir. Teminat mektubu, yurt içinde veya yurt dışında yerleşik gerçek ya da tüzel kişiler lehine bir malın teslimi, bir işin yapılabilmesi ya da bir borcun vadesinde ödenmesi gibi konularda, söz konusu yüklenimin yerine getirilememesi halinde, belirli bir tutarın kayıtsız şartsız ödeneceğinin bir mektupla taahhüt edildiği kredi uygulamasıdır.
Türkçe hazırlanan bankalar tarafından verilen Teminat mektubunuzu diline tercümesi veya teminat senedinizi çevirisi, banka teminat mektubu tercüme evraklarınızı hızlı ve kaliteli bir şekilde konusunda uzman çeviri yapan tercümanlarımızla diline tercümesini yapıyoruz. Türkçe olan teminat mektubu ve senetleriniz diline tercüme işleriniz gizlilik ilkelerimiz gereği hiç kimse ile paylaşılmaz ve itina ile tercümesi yapılır.

Teminat Mektubu Çevirisi
Diline tercümesi yapılmış teminat mektubu tercümeleri kontrollü uzman tercümanlar tarafından yapılmalıdır.  Tercüme Ofisimiz kesin teminat mektubu tercümelerinde yılların deneyimi ile sizlere hizmet vermek için hazır.
 Tercümesi Yapılmış Teminat Mektup Çeşitleri ve Çevirileri
 Geçici Teminat Mektubu Tercümesi
 Geçici Teminat Mektupları Çevirisi
 Avans Teminat Mektuplar Tercümesi
Avans Teminat Mektubunun Çevirisi
 Serbest Teminat Mektuplarının Tercümesi
 Teminat Mektubu Tercüme Ücretlerini aşağıdaki etkenler belirler
 Teminatlar mektubu tercümesinin türü
 Teminatı mektubu tercümesi konusu
 Teminatların mektupları tercümesinin karakteri
 Teminat Mektubu’nun tercüme teslim zamanı
 Teminat mektubu tercüme tasdiki
 Teminat mektubu tercüme kontrolü
Benzer kriterler düzeyinde profesyonel ve noter yeminli  tercümanlarımız tarafından teminat mektubunun  tercümeleri tamamlanarak sizlere gönderilir.

KOCER TERCüME

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN