0312 395 68 60

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » TIBBI-TERCUME

Tercüme Detay

|Tıbbi Tercüme|


Tıbbi Tercüme
Medikal tercüme, diğer alanlardaki tercümelere göre bilimsel ve tıbbi tecrübe gerektirmektedir.  Bilimsel makalelerin, raporların ve diğer türlü dosyaların tercümesinin ne derece önemli olduğunun bilincinde olduğumuz için, sadece bu alanda kendini geliştirmiş deneyimli tıbbi çeviri yapan tercümanları çeviri büromuzda bulundurmaktayız.
Tıbbi çeviri ya da diğer bir söyleyiş ile medikal tercüme, diğer çeviri türleri arasındaki en önemli olanlardan birisini tıbbi tercüme olarak gösterebiliriz. Farklı tercüme alanlarında olduğu gibi titizlik ve hassasiyet isteyen bir alandır. Tıp dünyasında kaliteli bir çeviri lüks değil, ihtiyaçtır. Medikal,  alanda Tıbbi tercüme yüksek bir profesyonellik seviyesi gerektirir ve sadece bu konuda uzman tıbbi çeviri yapan çevirmenlerce yapılmalıdır.
Tercüme büromuz, medikal ve tıp alanında ihtiyaç olan tüm tercümelerinizi uzman tıbbi tercüme yapan tercümanlarımızın deneyimi ve bilgi birikimi ile sağlamaktadır.
Tıbbi Tercümelerde Kalite, Standartlar ve Koşullar;
Tıbbi konu içeriklerinin hayati önem taşıyan unsurlara sahip oldukları düşünüldüğünde,  tıbbi tercümenin kalitesi, konusunun büyüm önem içerdiği olduğu ve bu konu üzerinde özellikle durulduğu herkesin takdirindedir.
 Tıbbi Tercüme Bürosu olarak tıbbi tercüme konusunda tüm müşterilerimize yüksek kalite garantisi sunmaktayız.  Medikal tercüme konusunda yetkin ve deneyimli tıbbi çevirmen kadrosuyla hizmet vermekteyiz.  Medikal konulu, biyomedikal ve tıbbi çeviriler konularında medikal alanlı çeviri büromuzla görüşmeden kararınız hemen vermeyiniz.
Medikal Alanlarda Kısmı Olarak Tercümesini yapmış Olduğumuz Alanlar;
Tıbbi ve Farmasötik Dokümanlar
Tıbbi Makaleler Çevirisi
Tıbbi Kullanım kılavuzları Çevirisi
Tıbbi Sigorta belgeleri Çevirisi
Tıbbi Hastane belgeleri Çevirisi
Tıbbi Patent başvuruları Çevirisi
Tıbbi Laboratuvar testleri Çevirisi
Tıbbi Web siteleri Çevirisi
Tıbbi Broşürler Çevirisi
Tıbbi Kataloglar Çevirisi
Tıbbi Pazarlama materyalleri Çevirisi
Tıbbi Tıbbi Yazılımlar Çevirisi
Medikal Tercümesini Yaptığımız Çeviri Alanları
Anjiyo Ünitesi Tercümesi, Kemik İliği Nakli Tercümesi,  Çocuk Hematolojisi Tercümesi, Kemik ve Eklem Kanseri Cerrahisi Tercümesi, Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği Tercümesi, Kulak Burun Boğaz Tercümesi, Ağrı Polikliniği Tercümesi, Laboratuvar Sonuçları Tercümesi, Alerji ve İmmünoloji Tercümesi,  Medikal Onkoloji Tercümesi, Algoloji Tercümesi, Mikrobiyoloji Tercümesi, Anestezi ve Reanimasyon Tercümesi, Mikrobiyoloji Laboratuvarı Tercümesi, Beslenme ve Diyetetik Tercümesi, Nefroloji Tercümesi, Beyin Tümörü Tercümesi Neurofeedback Tercümesi, Beyin ve Sinir Cerrahisi Tercümesi, Nöroloji Tercümesi, Biyokimya Tercümesi, Nükleer Tıp Tercümesi, Biyokimya Laboratuvarı Tercümesi, Obezite-Obezite Cerrahisi  Tercümesi, Check-up  Tercümesi, Odiyoloji  Tercümesi, Çocuk Cerrahisi  Tercümesi, Organ Nakli  Tercümesi ve Çocuk İmmünolojisi  Tercümesi gibi birçok alanda  tıbbi tercüme yapan tercüme büromuz, profesyonel  tıbbi tercüman kadromuz ile Türkiye’nin bütün illerine  tıbbi çeviri hizmeti vermektedir.
Yapmanız gereken tek şey tıbbi tercümesini istediğiniz dosyayı bize e-posta yolu ile, Faks ile veya kargo ile yollamanız. Belgeleriniz elimize geçtiği andan itibaren dosyanın ebatına ve yoğunluğuna göre size vereceğimiz zaman ve sürenin sonrasında gün içinde mutlaka bitirip tekrar siz değerli müşterilerimize ulaştırabiliriz.
Tıbbi Çeviri
Anestezi, biyoistatistik, dahiliye, diş hekimliği, göğüs hastalıkları, toksikoloji,
diyagnostik, endokrinoloji, endoskopi, göz hastalıkları, halk sağlığı, kardiyoloji,
mikrobiyoloji, ortopedi ve travmatoloji, patoloji, klinik rapor, araştırma ve makaleler,
prospektüsler, tıp ve eczacılık kuruluşlarının tanıtım metin ve broşürleri, tıbbi ürün lisans ve
patentleri, etiket örnekleri, tip inceleme sertifikaları, medikal cihazların teknik ve resmi
belgeleri, kitapçıkları vb. gibi her türlü tıbbi çeviri hizmetinin yapılmasıdır.

KOCER TERCüME

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN