0312 395 68 60

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » VERGI-LEVHASI-TERCUMESI

Tercüme Detay

|Vergi Levhası Tercümesi|


Vergi Levhası Tercümesi
Şirketlerin en önemli evraklarından biri olan vergi levhası yurt dışında gireceğiniz ihalelerde, yapacağınız sözleşmelerde ve buna benzer birçok resmi kurumlara vermek üzere vergi levhasının çevirisine ve tercümesine ihtiyacınız olacaktır. Türkçe Vergi Levhasının tercüme işlemi, Çeviri Ofisimizin deneyimli tercümanları tarafından çevirileri yapılmaktadır. Vergi levhasının çevirisi çok dikkatlice ve özenle yapılmalı, yalnızca tercümesi değil, formatında düzgün yapılmalıdır.  Vergi levhası tercümesi olacak belgenizi kolaylıkla tarafımıza internet sitemiz üzerinden gönderebilirsiniz.

Vergi levhası, iş yeri sahipleri bildirdikleri gelirlerle orantılı olarak bunlar üzerinden ödedikleri vergilerin kamuoyu denetimine açılma amacıyla düzenlenen evraka vergi levhası denilmektedir.

Vergi levhası Çevirisi
Genelde vergi levhası çevirileri vize başvurularında isteniyor. Ayrıca şirketler yurt dışı veya yurt içinde işlem yapmak içinde vergi levhasının çevirilerine ihtiyaç duyarlar. Türkçe vergi levhanız diline çevirileri büromuzda yeminli tercümanlar tarafından yapılır.
Vergi levhası tercümesi, vergi levhası çevirileri

KOCER TERCüME

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN