0312 395 68 60

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » WEB-SITESI-TERCUMESI

Tercüme Detay

|Web Sitesi Tercümesi|


Web Sitesi Tercümesi
Türkçe’den farklı dillere web sayfası tercümeleri, tecrübe, bilgi, deneyim ve dikkat gerektirir çünkü farklı dillere web sayfası çevirileri sadece sayfadaki içeriğin yani verilmek istenen mesajın çevirisi değildir. Ortalama web ziyaretçisinin sayfayı görüntülerken harcadığı sayılı saniyeler içinde, web sayfasındaki mesajın bir dilde veya hatta yeni bir kültürde tekrardan verilmesi ve istenen etkinin sağlanması sorunudur.
Ticari, bireysel, kurumsal her şirketin, markanın hatta akademik kuruluşların bilgilerini ve dokümanlarını tanıtacak potansiyel müşterilerinin kendilerine ulaşmasını sağlayacak bir web sitesine ihtiyacı vardır. Farklı dillere çevirisi yapılmış web sitesi sahibi olmak, şirketlerin, bireylerin, kurumların, üniversitelerin, özel kuruluşların pazarlama faaliyetlerinin başında gelir.
Şirketler, kurumsal web sitelerine kendilerini tanıtacak ve temsil edecek metinler yazabilir ve bu yazıları da çeşitli görsellerle bütünleyebilirler. İstenilen dillere çevrilmiş bir web sitesi İletişim alanı, potansiyel müşterilerin ve iş ortaklarının firmalara ulaşması için hayati önem taşır. İnternet sitenizi, profesyonel tercüman ekibimiz ile görüntü ve kodlamasında hiçbir değişiklik yapmadan sorunsuzca diline web sitenizin tercümesini yapıyoruz. Çeşitli dillere internet sitenizin tercümesini yapan tercümanlar ve çevirileri siteye uyarlayacak olan ekip proje bitene kadar koordine halinde hareket ediyorlar.
Web Sitesi Çevirisi Hizmeti Vermiş Olduğumuz Program Dillerinden Bazıları;
web sitesi HTML Çevirisi
internet sitesi ASP, JSP, PHP, .Net dilleri ile yazılmış sayfaların tercümesi
XML tercümesi
FLASH Site çevirisi
Grafik tercümesi
web sitesinin Veri Tabanı Çevirisi
İnternet sitesi Java Script Çevirisi
Koçer Tercüme Bürosu olarak, web sitenizin tercümesinde faaliyet gösterdiğiniz sektörünüzde deneyimli olan web sitesi tercümesi yapan tercümanlarımızı görevlendirerek, vermek istediğiniz mesajın tercümesi esnasında kaybolmasını önler ve hedef dilde de aynı etkinin karşı tarafa aktarılmasının imkânını sunarız.

KOCER TERCüME

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN