0312 395 68 60

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » YAZILIM-TERCUMESI

Tercüme Detay

|Yazılım Tercümesi|


Yazılım Tercümesi
Yazılımlar metin içeriklerinin çok ötesinde, yoğun program kodu içerirler ve profesyonel bir ekibin uzunca bir süre çalışarak emek vermesiyle oluşturulmuşlardır. Bunların bir diğer dile en iyi derecede tercüme diline çevrilebilmeleri ancak hem programcılardan hem de donanımsal ve bilişim sektörüne hâkim tercümanlardan oluşmakta olan bir tercüman ekiple mümkün haldedir. Yazılımınız, tüm grafik arabirimleri ve içerdiği metinlerle birlikte, Son teknoloji yazılımlarımız ve uzman tercüman, grafikçi ve programcılardan oluşan ekibimiz tarafından tercüme edilir.

Yazılım Çevirileri Ve Tercümeler;
Bilgisayar oyunları,  bilgisayar programları,  işletim sistemleri,  akıllı telefon uygulamaları,  web siteleri,  makine yönetim sistemleri, sanayide üretilen robotik makinaların Türkçe’ den farklı dillere yazılımsal kodlamaların tercümesi yan yazılımlar gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.  Yazılım tercümesinin algoritması formattan formata değişiklik gösterdiği için kişiye özel bir yaklaşım gerektirmektedir. Bu nedenle de kaynak yazılımın yönetimini de gerektirir.  Yazılım tercümesinde metin tercüme edilerek yazılım uygulaması uyarlanır.

Alanında Uzman ve yetkin tercümanlarımız,  bilen programcılarımız ve proje bitiminde projelerinizin kontrolünü ve testini yapan dilinde uzman proje yöneticilerimizle yazılım tercüme ve yazılım yerelleştirme projelerinizde üstün kaliteli, güvenli ve maliyet verimli hizmetlerimizle teknik alanda birçok yazılım çevirilerinizi yapma imkânı sağlıyoruz.

Yazılım Çevirilerindeki Alanlar;
Yazılım tercümesi,  yazılım çevirisi, Yazılım Tercümeleri, Bilgisayar Yazılımı Yapan Tercüme Bürosu, Uygulama Yazılımları

KOCER TERCüME

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN