|Distribütörlük Tercümesi|

Distribütörlük Tercümesi Distribütörlük Çevirisi
Distribütörlük sözleşmeleri tercümesi yaptırmak için en güvenilir, en doğru adres olan Koçer çeviri büromuzu tercih etmelisiniz. Distribütörlük asıl olarak satıcı ile alıcının bir diğer deyişle dağıtıcının bir araya gelmesi partnerlik, ortaklık ilişkisidir. Distribütörlük çevirilerinde Koçer tercüme bürosu olarak yılların deneyimi ve tecrübesiyle yanınızdayız. Distribütörlük anlaşmaları iki şekilde yapılmaktadır. Distribütör ihracatçı adına satış işlemi yapmak isterse başka şekilde, kendi adına mal stoklayıp satış yapacaksa farklı bir anlaşma ortaya çıkar.

Distribütörlük Çevirisi;
Bayilik, acentelik, genel temsilcilik, tek satıcılık gibi birçok kavram distribütörlük kavramı ile benzerdir.  Koçer tercüme bürosu;
Bayilik Tercümesi,  Acentelik Tercümesi,  Genel Temsilcilik Tercümesi ve Satıcılık Tercümelerinde deneyimli kadrosu ile yanınızda.

Distribütörlük Sözleşme Tercümesi;
Distribütörlük Sözleşmesi veya distribütörlük tercümesi ofisimizde bulundurduğumuz yeminli tercümanlar tarafından ele alınır. Distribütörlük sözleşmesinin tercümesi yeminli çevirmenler tarafından birebir çevirisi yapılır. Tercüme ofisimiz distribütörlük sözleşmelerinin aslı ve çevirisi, gizlilik sözleşmemiz gereği üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Tercümesi yapılan distribütörlük sözleşmesinin yeminli tercüme mahiyeti taşıyabilmesi için tercüme kaşemiz ve yeminli tercümanın imzası gerekmektedir.  diline çevrilecek olan distribütörlük sözleşmesi için noter tasdiki alınabilmesi için yeminli tercüman tarafından çevrilmesi ve orijinal Türkçe distribütörlük sözleşmesinin resmi evrak olması yeterlidir.

392.Cadde. No:1/27. Başak Plaza.
İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim.
Yenimahalle / Ankara

Telefon : 0312 395 68 60

Fax : 0312 395 68 60

E-Posta : info@kocertercume.com