|Sürücü Belgesi Çevirisi|

Sürücü Belgesi Çevirisi
Ehliyet belgenizin kurumlara verilmek üzere tercümesine ihtiyaç duyduğunuzda ehliyet belgesi tercümesi yapan çeviri büromuz tüm dillerde ehliyet belgelerinin tercümelerini, sürücü belgelerinin, araç kullanma belgeleriniz tüm çeşit ehliyet evraklarınızı Koçer tercüme bürosu olarak çevirisini yapıyoruz. Dünyanın farklı bir ülkelerinden herhangi bir sınıfta sürücü belgesi, ehliyet alma hakkına sahip olan, ehliyetini veya sürücü belgesini almış olan bir şahsın Türkiye’de ayrıca bir sınava tabi olmaksızın aynı ehliyetle trafikte araç kullanması için mevcut sürücü belgesini Türkçe’ye noterden tasdikli tercümesini yaptırarak ilgili il trafik şube müdürlüğüne başvurmaları yeterli olacaktır.
Turistler ve geçici bir süre için gelenler dışında herhangi bir iş, hizmet veya eğitim amacıyla ülkemizde bulunan yabancıların ise Konsolosluk veya noter tarafından tercüme edilmiş tasdikli sürücü belgesi örneklerini sürücü belgesi ile birlikte yanlarında bulundurmaları mecburi olmakla birlikte yabancı uyruklu kişilerin ehliyet ve sürücü belgelerinin tercümesi ihtiyacı söz konusudur.

Ehliyet Belgesi Tercümesi
Ehliyet Belgesi Tercümelerinde Koçer Çeviri Bürosu 220 dilde yabancı dildeki ehliyet belgenizi Türkçe’ye veya Türkçe’den farklı dillere tercümesini yapıyor.

Ehliyet Tercüme Fiyatları
Ehliyet tercümelerinde fiyatlar sadece dillere göre değişkenlik göstermektedir. Yine de ehliyet çevirisi yaptırmak istediğinizde fiyatları şu şekilde belirleriz.
Ehliyet tercümesinin kaynak ve hedef dili
Ehliyet tercümesinin müşteri tarafından istenen teslim zamanı
Ehliyet çevirisinin yeminli ve noter onaylı olması durumlarına bakılarak ehliyet tercüme ücreti ortaya çıkar.

392.Cadde. No:1/27. Başak Plaza.
İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim.
Yenimahalle / Ankara

Telefon : 0312 395 68 60

Fax : 0312 395 68 60

E-Posta : info@kocertercume.com