HAKKARİ KOÇER TERCÜME BÜROSU

 

Hakkari KOÇER tercüme bürosu 2010 yılı başından bu yana ve bu alanda yılların deneyimine sahip profesyonel tercümanlar tarafından kurulmuştur. Kısa süre içerisinde kurduğumuz deneyimli tercümanlardan oluşan büromuz neredeyse her alanda sözlü ve çeviri hizmeti verme imkanına sahiptir. Hakkari KOÇER Tercüme Bürosu denilince iş deneyimine sahip deneyimli tercüman kadrosundan oluşan bir büro gelir.


 Güvenilir tercüme hizmeti almak isteyen kişi ve kurumların güvenle başvurduğu bir dil merkezidir. Uzmanlık isteyen çeviri,rapor ve yazılarınızda hata oranı en aza indirmek için uzman tercümanlar ve çevirmenler tarafından çevrilip tabi kontrolünden geçer.İş yerimizin ihtiyaç duyabileceği noter yeminli, kaymakamlık onaylı , her türlü yazılı ve sözlü tercüme hizmetini profesyonel çalışma doğrultusunda güvenli ve hızlı bir biçimde sağlayabiliriz.Böylece İş planlamanıza önem veriyoruz. Planlamanızda sorun yaşamamanız için dosyalarınızı zamanında teslim ediyoruz. Kalitenin sizi temsil ettiğini biliyoruz. Bu yüzden çevirilerinizin uzman editörlerce kontrol edilmesini sağlıyor ve noter onayına sunuyoruz.Hakkari KOÇER Tercüme Büromuz da İngilizce,Farsça ,Arapça,İtalyanca ,Almanca,Rusça, ve diğer tüm dünya dillerde tercüman ve çevirmenlerimiz mevcuttur. İş teslimi  ve tercüme yapılması gereken evraklarınızı büroya göndermeniz durumunda istediğiniz dilde çeviri ve istenilen tarihte teslim ediyoruz. 

Hakkari KOÇER tercüme bürosu  bir şirkettir.


Şirketin asıl omurgasında çeviri hizmetini  en iyi tercüman ve cevirmenlerimiz bulunmaktadır.Bütün resmi kurumsal özelliklere sahiptir.Profesyonel tercüman ve çevirmenlerimiz yılların deneyimi vardır. Hakkari KOÇER Tercüme Bürosu olarak iş akışımıza uygun ve müşterilerimizin isteklerini en iyi ve hızlı şekilde karşılayacak teknolojileri kullanırız.Hakkari KOÇER Tercüme Bürosunun iletişim olanağı çok rahat hem internet web sitemizde hem de  gsm nuKOÇERalarımızda istediğiniz saatlerde  ulaşabilirlik durumu  vardır..Mesai saatlerinde ya da mesai saatleri dışında  her an ulaşabilrsiniz.Muhatabınızın kullandığı dilden,memnuniyeti güvenilir bir şekilde sunuyoruz. işlerinizi kaliteli ve güvenilirliği ile teslim ediyoruz Hakkari KOÇER Tercüme Bürosu web sitelerimizi sürekli takip edebilirsiniz..
 
Hakkari Türkiye’nin bir uc noktası gibi görünse de 278.756 nüfusa sahip ve her geçen gün büyümeye ve iş hacmini genişletmeye açık bir şehirdir. KOÇER konum olarak komşu sınırlara  yakın olduğu için ülkeler arası iş ağını yaymaya hazır bir yerdir. Böylece  tercüman ihtiyacı  artmasına neden olmaktadır. Aslında  her saniye her yerle, herkesle bağlantılı hale geldiğimiz günümüzde, farklı ülkeler arasında ya da aynı ülkede olsa bile farklı dili konuşan insanlar arasında iletişim kurmak söz konusu olduğunda, tercüme bu iletişimin kaynağını  oluşturuyor. böylece Hakkari  KOÇER Tercüme Bürosu ülkeler arası güvenli ilişkiler kurmaktadır.

 
HAKKARİ KOÇER TERCÜMEBÜROSUNUN SUNDUĞU OLANAKLAR
* Takip edilmesi gün geçtikçe daha karmaşık hale gelen e-mail trafiğini hafifletmiş, hatta tercüman tarafında sıfıra indirmiş oluyoruz.
* Taşınabilir bellek, sabit disk, kağıt belge.. fiziksel gereksinimlere ihtiyaç kalmazken aynı zamanda tüm belgelere internet erişimi olan her yerden ve her cihazdan ulaşım imkanı da sağlıyoruz.
* Karakter sayımı uyuşmazlıklarının önüne geçiyoruz.
* Önceden hesaplanabilir  ugun maliyet hesabı sunuyoruz.
* Tercümesi yapılmış dosya teslimatını kolaylaştırıyoruz.
* Eki bulunan e-maillerin bazı durumlarda ulaştırılamama engelini aşıyoruz.
* Olası düzeltme talepleri için, hem kurumsal taraf için hem de tercümanlarımız için düzeltme işlemini kolaylaştırıcı takip altyapı sunuyoruz.
 
 
 
NEDEN HAKKARİ KOÇER TERCÜME BÜROSU?
•             36 yılı aşkın tecrübe
•             Güçlü referanslar
•             Alanlarında uzman mütercim tercüman kadrosu
•             Maliyet etkin çözüm önerileri
•             Deneyimli ve yenilikçi idari kadro
•             Sürekli ve eşzamanlı tercüman ve personel eğitimleri
•             Online tercüme hizmeti
•             Çapraz tercüme kontrolü
•             Kurumsal şirketlere özel fiyatlar
•             Tercüme editörleri denetimi
•             Kusursuz proje yönetimi
•             Gizlilik Sözleşmesi
•             Süresiz arşiv hizmeti
•             Ücretsiz Noter, kaymakamlık  hizmetleri
•             Ücretsiz kargo hizmeti Müşteri bilgilendirme servisi..
 
 
HAKKARİ KOÇER TERCÜME BÜROSU HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER
Hakkari,Yüksekova,Şemdinli,Çukurca ileçelerinde  ofislerimiz bulunmaktadır.

392.Cadde. No:1/27. Başak Plaza.
İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim.
Yenimahalle / Ankara

Telefon : 0312 395 68 60

Fax : 0312 395 68 60

E-Posta : info@kocertercume.com