Koçer Tercüme Bürosu


Koçer Tercüme İle Hızlı, Kaliteli ve Güvenli Çeviri

Tercüme sektöründeki yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile Koçer Tercüme Bürosu, geçmişten günümüze aralıksız bir şekilde siz değerli müşterilerine profesyonel çeviri hizmetleri vermektedir…

2000 yılında çeviri sektörüne ilk adımlarını atan Koçer Tercüme Bürosu, hızlı bir gelişme göstererek günümüze kadar gelmiş ve şuanda Türkiye’de hizmet veren tercümanlık büroları arasında iş hacmi bakımından en iyi firma olarak dikkati çekmektedir.
Ticari kaygıdan uzak çalışma prensipleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışları ile tartışmasız bir şekilde tercüme sektörünün en kaliteli hizmetlerini sunan firması olan Koçer Tercüme Bürosu, hızlı büyüyen müşteri portföyü ile de bunu fazlası ile kanıtlamaktadır.
Uzman tercüman kadrosu ile tüm dünya dillerindeki çevirilerinizi çok kısa bir sürede sizlere teslim eden bu tercümanlık bürosu 7 gün 24 saat hizmet veren personelleri ile ihtiyaçlarınıza her dakika çözümler üretmektedir. Ankara merkezli ofisleri ile Türkiye’nin tüm illerine profesyonel çeviri hizmetleri sunan bu önemli firma tüm bu müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının yanı sıra sektörün en uygun çeviri hizmetlerini sunan firması olarak da göze çarpmaktadır.

Müşterileri ile her saniye etkileşimde bulunabilmek amacı ile www.kocertercume.com adresinden de hizmetlerini sürdüren Koçer Tercüme, sektörün en dinamik ve genç ekibine de sahiptir. Bünyesine katmak istediği personellerini bir takım aşamaları geçtikten sonra dâhil eden Koçer Tercüme Bürosu, TURÇEF belgesi ile tercüme hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’de tercümanlık büroları arasında en çok tercih edilen ilk 10 firma arasında yer alması ile çeviri sektörünün söz sahibi firmaları arasında yer alan Koçer Tercüme Bürosu teknik tercüme, simultane tercüme, medikal tercüme, hukuki tercüme, yeminli tercüme,  akademik tercüme ve finans tercümeleri gibi geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Tercüme sektöründe eksikliği fazlaca hissedilen kaliteli tercüme hizmetlerini müşterilerine sunma gayesi ile yola çıkan Koçer Tercüme, büyüyen iş hacminin yanı sıra buna paralel olarak artan hizmet kalitesi ile farkını çok kolay bir şekilde yansıtmaktadır. Sizlere aşağıda Koçer Tercüme Bürolarını seçmeniz için 6 neden sıraladık işte o nedenler…
 
 Neden Koçer Tercüme Bürosu?
1- %100 Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerine çözüm odaklı çeviri hizmetleri sunan Koçer Tercüme Bürosu bu sayede %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sektörün enleri arasında yer almaktadır.
2- Maksimum Kalite
Koçer Tercüme Bürosu ekiplerinin gerek tecrübelerine dayanarak gerekse kullanmış oldukları son teknoloji programlar ile çevirileriniz mükemmel kalitelerde sizlere teslim edilmektedir.
3- Uygun Fiyat Avantajları
Müşteri memnuniyetini fiyat politikasında da mükemmel seviyelerde tutan Koçer Tercüme Bürosu sektörün en uygun fiyatlarını siz değerli müşterilerine sunmaktadır.
4- Maksimum Güvenlik ve Gizlilik
Tercüme sektörünün en önemli hizmet unsurları şüphesiz güvenlik ve gizliliktir. Özellikle iş yaşamındaki belgelerin önemini bilen uzman personeller ile son teknoloji yazılımlar sayesinde belgelerinizin güvenliği ve gizliliği sağlanmaktadır.
5- Hızlı Teslimat
7 gün 24 saat hizmet veren tecrübeli personelleri ile Koçer Tercüme Bürosu, acil bir şekilde tamamlanmasını istediğiniz metinleriniz sizlere istediğinizi saatlerde teslim etmektedir.
6- 7 Gün 24 Saat Teknik Destek
Koçer Tercüme Bürosu, sadece satış öncesinde değil satış sonrasında da çevirilerinize teknik desteklerini sürdürmektedir. Sizlere teslim edilen veya edilmeyen siparişleriniz ile ilgili tüm sorunlarınız ile ilgili 7 gün 24 saat teknik destek sağlanmaktadır.
Sizde Tercüme sektöründeki en kaliteli hizmetlerin tadına varmak için aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla Koçer Tercüme Bürosu personelleri ile iletişime geçebilirsiniz…

Adres: Taşkent Caddesi No:3, D:2 Bahçelievler Mahallesi/ANKARA
Telefon: 0312 395 68 60
Fax: 0312 395 68 60
E-Posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

392.Cadde. No:1/27. Başak Plaza.
İvedik Organize Sanayi Bölgesi. Ostim.
Yenimahalle / Ankara

Telefon : 0312 395 68 60

Fax : 0312 395 68 60

E-Posta : info@kocertercume.com